Cechy produktu 3t Accelero 40 Team

Produkt 3t Accelero 40 Team jest nowoczesnym, lekkim i wytrzymałym rowerem szosowym, który oferuje wiele interesujących cech. Dzięki zastosowaniu lekkiego i wytrzymałego włókna węglowego 3T, Accelero 40 Team jest lżejszy niż większość innych rowerów tej ceny. Oprócz tego, ma szerszy, bardziej precyzyjny widelec, który poprawia komfort jazdy i zapewnia lepszą przyczepność w terenie. Dodatkowo, zawiera wygodne i łatwe w regulacji komponenty, takie jak szybkozłączki, manetki przerzutek i hamulców. Dzięki tym akcesoriom, 3t Accelero 40 Team jest doskonałym wyborem dla miłośników jazdy na rowerze.

Ostatnia aktualizacja: Cechy produktu 3t Accelero 40 Team

2 min czytania

Tym, co najbardziej wyróżnia dany produkt wśród swojej konkurencji na rynku oraz pozwala zaspokoić potrzeby konsumentów, są przede wszystkim cechy charakterystyczne. Przedsiębiorstwa nieustannie rywalizują między sobą o względy klienta, dostarczając towary lub usługi, których atrybuty mogą zadecydować o potencjalnym zakupie. Poprzez cechy dóbr rozumie się wiele różnych właściwości. Jakie powinny być podstawowe cechy produktu? Które z atrybutów są najbardziej pożądane przez klientów?

Jakie są podstawowe cechy produktu?|Foto:mozakim / Shutterstock
 • Dobrze zdefiniowane atrybuty dostarczają klientom wskazówek na temat tego, jakie towar lub oferowana usługa będzie dostarczać korzyści
 • Cechy mogą informować o możliwościach produktu lub usługi, oraz ich przeznaczeniu. Są najbardziej cenne, gdy klienci postrzegają je jako wartościowe
 • Warto podkreślać je w działaniach sprzedażowych, np. poprzez odpowiednio dopracowaną strategię biznesową lub umiejętnie przeprowadzoną reklamę i marketing
 • Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Onetu

Przez podstawowe cechy produktu rozumie się jego szczególne właściwości, które sprawiają, że jest on wyjątkowy na tle pozostałych dostępnych na rynku. Przedsiębiorstwa przykładające szczególną uwagę do tych aspektów oraz dbające o wysoką jakość swoich towarów bądź usług, wykazują z reguły najlepsze wyniki sprzedażowe. W ten sposób buduje się również swoista więź oraz kontakt pomiędzy stroną sprzedającą a klientem. Aby to osiągnąć, firmy muszą szczegółowo oraz wyraźnie omówić strategię zarządzania marketingowego, która następnie umiejętnie przyciągnie klienta. Cechy produktów są ściśle powiązane z korzyściami, jakie za sobą niosą, choć można dostrzec pomiędzy nimi także pewne różnice.

Zobacz także: Kryzysy gospodarcze — czym są?

Podstawowe cechy produktu — dlaczego mają znaczenie?

Ustalenie prawidłowych cech produktu przez przedsiębiorstwo ma zawsze ogromne znaczenie. Dobrze zdefiniowane atrybuty dostarczają klientom wskazówek na temat tego, jakie towar lub oferowana usługa będzie dostarczać korzyści. Pomimo tego, że z reguły to pozytywy płynące ze sprzedaży danego dobra są przeważające, w niektórych przypadkach właściwości produktu mogą mieć równie decydujące znaczenie. Przykładowo, jeśli wszystkie proponowane towary w danej kategorii zapewniają te same podstawowe korzyści, dodanie nawet jednej unikalnej cechy może spowodować znaczne zwiększenie zainteresowania tym dobrem. To z kolei przekłada się na uzyskanie przewagi nad konkurencją i lepszymi wynikami sprzedażowymi. Producenci doskonale wiedzą, że to klienci ostatecznie decydują o potencjalnym zakupie, dlatego pragną jak najlepiej przekonać ich do siebie.

Podstawowe cechy produktu — na co zwrócić uwagę?

Każdy produkt lub usługa oferowana przez sprzedawców ma swój cel. Unikalność danego dobra może przyczynić się do znacznego odróżnienia go od oferty konkurencji. Cechy mogą informować o możliwościach produktu lub usługi, oraz ich przeznaczeniu. Jednak są one najbardziej cenne tylko wtedy, gdy klienci postrzegają je jako wartościowe. Większość konsumentów nabywa wszelkie dobra w celu rozwiązania jakiegoś problemu albo zaspokojenia prywatnej potrzeby. Warto wziąć to pod uwagę, planując atrybuty produktu. Muszą one zadowalać klientów i oferować odpowiednią jakość, aby budować zaufanie wokół marki — kupcy, wybierając dany towar lub usługę, bardzo często (nawet podświadomie) myślą w kategoriach „co będę z tego miał”?

Czytaj także w BUSINESS INSIDER

Biorąc pod uwagę istotne znaczenie cech danego produktu oraz idących za nimi korzyści, warto podkreślać je również w działaniach sprzedażowych, np. poprzez odpowiednio dopracowaną strategię biznesową lub umiejętnie przeprowadzoną reklamę i marketing. Co więcej, śledzenie aktualnych trendów oraz wymagań konsumentów pozwala na uzupełnianie czy aktualizowanie produktów zgodnie z potrzebami klientów, gdy oczekują oni nowych bądź dodatkowych aspektów w kontekście użyteczności.

Podstawowe cechy produktu — marketing

Aby zmaksymalizować oczekiwany wynik sprzedażowy, należy zorganizować staranną i zaplanowaną strategię marketingową danego produktu lub usługi. Przyczyny niepowodzeń wielu firm wynikają z niewłaściwej koncepcji cech produktu. Przed wejściem na rynek gospodarczy trzeba mieć jasną wizję tego, w jaki sposób ustalić priorytety atrybutów oferowanych dóbr. Przed przystąpieniem do opracowania odpowiedniej strategii marketingowej, warto wziąć pod uwagę następujące kwestie:

 • trzeba podzielić poszczególne cechy produktu bądź usługi na dane zagadnienia lub tematy,
 • należy jasno ustalić cel oraz wykonalność konkretnego atrybutu, a także przedyskutować go z członkami zarządu przedsiębiorstwa,
 • określić właściwość priorytetową, która ma największy wpływ na zakup z punktu widzenia konsumenta,
 • przeprowadzić analizę priorytetowości poszczególnych cech, na podstawie zagadnień takich jak potrzeby podstawowe, wydajnościowe, atrakcyjność oraz element zaufania,
 • przeprowadzić analizę priorytetowości atrybutów z uwzględnieniem możliwych ograniczeń takich jak między innymi pieniądze, czas i proces produkcyjny, wpływ zasobów ludzkich.
 • Zobacz także: Ekonomia — nauka o prawach, które rządzą produkcją

  Podstawowe cechy produktu — reklama

  Każda skuteczna reklama produktu lub usługi zawiera się w pewnym określonym schemacie. Odpowiednia promocja dóbr powinna uwydatnić wszystkie ich niezbędne cechy i szczególnie podkreślić te, które wyróżniają się na tle konkurencji. Reklama jest bowiem jednym z najsilniej oddziałujących czynników, decydujących o ostatecznym zakupie produktu przez konsumenta — warto więc poświęcić jej jak najwięcej uwagi oraz zaangażowania. Podstawowymi zagadnieniami w kontekście tworzenia dobrej reklamy są kolejno:

 • wizualne uwypuklenie najbardziej decydujących cech danego produktu,
 • umiejętne podkreślenie wartości oraz przydatności towaru bądź usługi,
 • przedstawienie konsekwencji nieużywania produktu,
 • bezpośrednie zestawienie dóbr z konkurencją w celu wykazania różnic z korzyścią,
 • ukazanie pozytywnych rezultatów związanych z użytkowaniem towaru lub usługi, np. poprzez wywiady z zadowolonymi klientami.
 • Podstawowe cechy produktów powinny zawierać przede wszystkim wszystkie te właściwości, które mają szanse spełnić oczekiwania potencjalnych nabywców. Liczne badania potwierdzają, że raz pozyskany klient obdarzony poczuciem zaufania oraz jakości chętnie wraca do sprawdzonych rozwiązań. Warto zatem zadbać o odpowiednie przygotowanie cech produktów pod kątem strategii biznesowej, marketingowej, a także reklamowej, w celu realizacji przyszłych zysków.

  Wielkość kół - to trzeba wiedzieć:
  Rowery szosowe mają sztywno określoną przepisami średnicę kół, a wyraża się ona w milimetrach i wynosi nie więcej niż 700. Obwód zewnętrzny opony zależy jednak w znacznym stopniu od proporcji jej szerokości i wysokości. Parametrem bezwzględnym jest tu średnica zewnętrzna obręczy: 622 mm. Rowery do jazdy terenowej różnią się wielkością koła nie tylko na szerokość, ale i wysokość. Określa się je jako 26”. Średnica obręczy wynosi 559 mm. Ponieważ ewolucji rowerów terenowych nie krępowały żadne ścisłe przepisy, wśród nich znajdziemy rowery na kołach 24” oraz 29”. Te ostatnie są szczególne, bo cechuje je wykorzystanie obręczy o takiej samej średnicy, jak w rowerach szosowych. Za to wielkość opony (jej wysokość i szerokość) porównywalna jest do tych zamontowanych w rowerach terenowych. Powiększenie wielkości koła sprawia, że nierówności stają się relatywnie mniejsze. Duże koła ułatwiają utrzymywanie prędkości, obniżają środek ciężkości kierującego względem Czytaj więcej

  Centrowanie koła
  Optymalnie jest centrować na specjalnej centrownicy, ale licząc się z osiągnięciem mniejszej dokładności można też posłużyć się widelcem przednim lub tylnym. W komfortowej sytuacji są posiadacze hamulców felgowych. Klocki hamulców szczękowych mogą odgrywać rolę czujników centrownicy. Czytaj więcej

  Sklep » Archiwum » Arctic Accelero Xtreme GTX Pro, chłodzenie karty graficznej

  Produkt o kodzie AC_ACCELERO_GTX_PRO został wycofany z oferty.

  Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

  Ocena: 5. 78 / 6 - 23 opinii |kod: AC_ACCELERO_GTX_PRO

  Opis Arctic Accelero Xtreme GTX Pro, chłodzenie karty graficznej

  Arctic Cooling to jedna z najbardziej znanych i zasłużonych firm na rynku. Jej produkty projektowane są przez inżynierów nie bojących się śmiałych rozwiązań i niekonwencjonalnego podejścia do znanych problemów. Accelero są zaprojektowane tak, aby były lekkie, łatwe w montażu i wydajne.

  Najważniejsze cechy

  • Dobra wydajność
  • Cicha praca
  • Mechanizm PWM
  • Łatwy montaż

  Arctic Cooling Accelero Xtreme GTX PRO to potężny zestaw chłodzący przeznaczony specjalnie do kart graficznych nVidia GTX 260/275/280/285. Zapewnia on odpowiednie warunki pracy karcie graficznej oraz podnosi komfort ich użytkowania.

  Konstrukcja tego cooler-a opiera się o 5 rurek cieplnych heatpipe oraz o trzy wentylatory w rozmiarze 92mm, które sterowane mechanizmem PWM pracują w zakresie od 1000 do 2000 obr/min.

  Poza samym radiatorem w komplecie znajduje się pasta termoprzewodząca, komplet radiatorów na pamięci i sekcje zasilająca i mocowanie.

  Kompatybilność (tylko referencyjne karty):

  • nVIDIAGeForce GTX 260 (65 nm)
  • nVIDIA GeForce GTX 280
  • nVIDIA GeForce GTX 285/275/260 (55 nm)

  Cechy produktu Arctic Accelero Xtreme GTX Pro, chłodzenie karty graficznej

  PrzeznaczenieChłodzenie karty graficznej
  Materiał radiatoraAluminium
  Wymiary wentylatora92 mm
  Liczba wentylatorów3 szt
  Wymiary radiatora290 x 104 x 56 mm
  PodświetlenieBrak
  Minimalne obroty wentylatora900 obr/min
  Maksymalne obroty wentylatora2000 obr/min
  Ilość Heatpipe5 szt
  Ilość kolumn Heatpipe10 szt
  Średnica Heatpipe Ø6 mm
  Maksymalne TDP300 W
  Waga0, 632 kg
  Przepływ powietrza81 CFM
  ŁożyskoFluid Dynamic Bearing
  Żywotność400000 h
  ProducentArctic

  Dostępność w salonach


  Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
  Kalisz:
  Legnica:
  Katowice:
  Gliwice:
  Bytom:
  Poznań:
  Opole:Dzwoń: 77 4536349
  Trzebnica:

  Podobne produkty


  Arctic Accelero Xtreme GTX Pro, chłodzenie… - Recenzje, opinie i komentarze

  Ocena: 5. 78 / 6 - 23 opinii

  PrzemO · Jest wypasiony ale szkoda, że taki drogi:(

  12 Luty 2010 · Ocena: 6

  Arit77 · i to tylko arctic pewnie ciche nie będzie

  23 Luty 2010 · Ocena: 5

  Nicek · A co z GTX 295? Bedzie pasowac?

  18 Sierpień 2010 · Ocena: 6

  SsEeBbEeXx · Bez sensu pytanie.. jak ma pasować, jak jest na grafike 1x GPU (co widać na foto od dołu radiatora) a nie 2x GPU..

  26 Sierpień 2010 · Ocena: 6

  Majestic12 · SsEeBbEeXx może zadaj sobie trochę trudu i zerknij na stronę www producenta tego chłodzenia, wszystko jest OK. Pozdrawiam.

  27 Sierpień 2010 · Ocena: 6

  Yokazik · Dzisiaj zakupiłem, zamontowałem.. plug & play to to nie jest..... Ale dałem radę.
  Cisza to raz, temperaturki to dwa.
  Konkretnie:
  Ledwie słyszalne chłodzenie a temperatury w dół o 20 stopni (Zotac 216 gtx260) w porównaniu ze standardem które też małe nie jest.
  Problem taki że cały ten kombajn wystaje poza długość karty i bez przemeblowania w obudowie nie da się tego wsadzić.
  Ogólnie 5 + bo mogło by być o 2 centy mniejsze i nie było by problemu. Pozdrawiam

  31 Sierpień 2010 · Ocena: 6

  Zetzer · Świetna rzecz. Zamontowałem zamiast standardowego chłodzenia na Gainwardzie 275 GTX Golden Sample. Oryginalne chłodzenie było "cokolwiek głośne" nawet na standardowych 40%. Po zamontowaniu tego - cisza. Okazuje się, że teraz najgłośniejsza część mojego zestawu to chłodzenie procesora - a to przecież Noctua NH-U12P SE2, na max. obrotach; muszę ją przestawić na minimum i będzie jeszcze ciszej albo zostawić tylko jeden wentylator na niej - zobaczymy. Co do temperatur karty graficznej: na idle'u spadło o 3-4 stopnie, standardowe chłodzenie Gainwarda było w miarę dobre. Poprzednio miałem 42/38 (GPU/PCB), teraz mam 39/34. Za to pod obciążeniem GPU osiągnął na razie max. 55, gdzie poprzednio doszło nawet do 72. Ale najważniejsze - tych trzech wiatraków w ogóle nie słychać w porównaniu do dwóch ze standardowego chłodzenia.
  Miałem też kupę radochy podczas montowania - zawsze się człowiek cieszy, jak potrafi coś zrobić samemu, a montowanie tego zestawu, to jak zabawa klockami - fajne.
  Dostarczona instrukcja opisuje GTX 285, ale na stronie producenta jest też wersja do 275 i do pozostałych. Szkoda tylko, że monitor nie chciał mi działać, gdy już byłem w trakcie montowania nowego chłodzenia i chciałem spojrzeć do odpowiedniej instrukcji na online. Dziwne;)
  Niektórzy też narzekają na słaby klej na radiatorach - ja zastosowałem sie do instrukcji dosłownie, czyli przetarłem kości pamięci zwykłą gumką do mazania (zostawiłem oryginalny radiator na sekcji zasilania, bo nie przeszkadzał w niczym przy montowaniu tego chłodzenia) - na razie radiatory trzymają się bez zarzutu.

  2 Wrzesień 2010 · Ocena: 6

  CIN · Dzisiaj zakupiłem to chłodzenie i nie żałuję ani jednej złotówki. Mam gtx 275 po zamontowaniu max temp w grach to 53 C a taktowania to 730 core i 1300 pamięci (do stokowego chłodzenia spadek temp około 20 C). SZOK!!! a cisza jak makiem zasiał. Przed kupnem dokładnie zmierzcie obudowę bo chłodzenie jest dłuższe niż grafa i ja musiałem ciąć obudowy troszkę. Ale warto ludzie warto!

  25 Październik 2010 · Ocena: 6

  JkB · Witam.
  Kupiłem ostatnio nową kartę orginalną Nvidia GeForce GTX 260. Jak wiadomo, chłodzenie nie jest zbyt profesjonalne i bardzo hałasuje, na dodatek karta się przegrzewa, co mnie bardzo martwi.
  Czy to chłodzenie w pełni pasuje i jest dobrym rozwiązaniem za orginalne chłodzenie do mojego GTX 260? Proszę o pomoc i z góry dziękuje:)

  9 Grudzie? 2010 · Ocena: 6

  GTX · ... monstrum chłodzi rewelacyjnie GTX-260 Idle 42°C Stress 60°C. Na seryjnym tempy spadły o około 12-15°C. Montaż lekko utrudniony szczególnie radiatorki (klej słabo trzyma) użyłem kleju dwuskładnikowego Arctic Silver, konsystencja podobna do "poxipolu". Generalnie monstrum sprawdza się znakomicie może nie wygląda efektownie jak referencyjne chłodzenie w tunelu ale ma potencjał i jest ciche mimo 3 wentyli. Wystaje około 3cm poza laminat także trza brać poprawkę na obudowę. Zajmuje trzy sloty. Lato ma być gorące także polecam!!! Ocena 5/6 ze względu na montaż.

  16 Marzec 2011 · Ocena: 6

  Dragoniczny · To świetne chłodzenie, o niebo lepsze od standardowego w zestawie karty gtx 260 golden sample. Standardowe chłodzenie wyło dosłownie jak traktor, po zamontowaniu tego, słychać tylko przepływ powietrza i trochę wentylatorki wmontowane w obudowę. Temperatury także zmalały. Na standardowym miałem: w IDLE ok. 50 stopni, a w katowaniu furmarkiem osiągnęło ok. 90 stopni. Po wymianie: w IDLE ok. 40 stopni, a w katowaniu furmarkiem ok. 60 stopni. Znacząca zmiana temperatury w mocnym stresie i oczywiście cisza karty. Polecam jak najbardziej.

  12 Kwiecień 2011 · Ocena: 6

  Dwernicki · Asus P5QL-E
  Core2Duo e8400 3. 0 Ghz (3. 9)
  OCZ DDR2 4x1 1066 MHz (1142)
  Gigabyte GTX 275 GV-N275UD-896I
  Chieftec 700 W
  Cooler Master 690 II Advanced
  Maksymalna dopuszczalna wartość temperatury dla GTX 275 (Gigabyte) podawana przez producenta to 105 C. Fabryczne ustawienie prędkości obrotów wiatraka to 40%, co daje w trybach 2D/3D temperatury w granicach 43-92 C, a więc temperatura maksymalna jest temperaturą dopuszczalną. Jednak praca w trybie 3D nie skutkuje li tylko zwiększeniem temperatury, ale także dramatycznym zwiększeniem poboru mocy. Czym wyższa temperatura tym przeciąg w naszym portfelu (nie w obudowie) jest także coraz większy. Z moich obserwacji wynika (i tu biję się w pierś - nie jestem specjalistą), że ze wszystkich uruchamianych przeze mnie aplikacji, które wykorzystują intensywnie tryb 3D (w tym gry) prawdziwym "pasożytem" jest "Sacred 2" (1680x1050, ustawienia maksymalne, AAx4). Najwyższa temperatura 92 C, a pobór mocy dochodzi nawet do 350 W ( ze 140-145 W) - wartość wykazywana na panelu Zalman ZM-MFC3. Jednakże różnica prawie 200 W nie powinna być żadnym zaskoczeniem przy wydajnych układach graficznych.
  Najprostszym, bez nakładów finansowych, rozwiązaniem jest zastosowanie odpowiedniego programu kontrolującego obroty wentylatora np. Riva Tuner v. 2. 24. Przy ustawieniu obrotów wentylatora na 65% najwyższa odnotowana temperatura to 82 C, a pobór mocy momentami spada poniżej 315 W. Oczywiście zwiększamy w ten sposób poziom hałasu, choć w moim odczuciu nie jest on w przypadku tej karty boleśnie uciążliwy.
  Czy warto więc kupić niniejszy zestaw? Dla osób ceniących sobie ciszę, lubiących mieć "dopieszczony" system, a także dla tych, którzy biorą pod uwagę ogólne koszty eksploatacji i nie planują wymienić GPU przez najbliższe powiedzmy dwa lata, zapewne tak. Jednak wydanie dodatkowo kwoty stanowiącej 1/5 czy nawet 1/6 początkowej wartości karty graficznej, która właściwie nie jest już dostępna na rynku jest mocno problematyczne.

  18 Kwiecień 2011 · Ocena: 5

  Dark Slayer · Chlodzenie sprawuje sie swietnie! EVGA GTX 280 SSC 36 stopni w spoczynku, 48 w stresie. Jednakze wystapil problem przy montazu, poniewarz jest to karta niereferencyjna i trzeba bylo dokupic dodatkowa paczke radiatorkow na ramy i sekcje zasilania.

  8 Wrzesień 2011 · Ocena: 6

  Mateusz8888 · Czy w skład chłodzenia wchodzą radiatory na pamięci i sekcję zasilania, bo nie ma ich ani w opisie, ani na zdjęciach?

  18 Listopad 2011 · Ocena: 5

  Peter · Dobry schładzacz do GTX 260+ (55nm) - przede wszystkim bardzo cichy - ok. 600 obr/min w 2D. W idle (2D) jest 40'C a w stresie (3D) ok 65'C.

  16 Grudzie? 2011 · Ocena: 6

  Michał · Cudne chłodzenie, przy stu procentowym użyciu GPU:
  Referent:
  FurMark ~ 84 stopnie
  Occt ~ 86 stopni
  Accelero GTX PRO:
  W obydwu poniżej 60 stopni przy użyciu GPU 100%
  Zdecydowanie polecam;)

  11 Styczeń 2012 · Ocena: 6

  Michal · Świetne chłodzenie. Mam wersje pod Radka 6950. Po zamontowaniu temperatury GPU ponizej 60C. "Fabryczny' Twin Frozer II okazał sie beznadziejny - karta pod FurMarkiem po 10 minutach testu crashowala system.

  1 Luty 2012 · Ocena: 6

  Pit · 35 stopni spoczynek 48 stopni stres Świetne chłodzenie GTX 280, przy montażu musiałem troszkę spiłować radiatorki które montuje się na zasilaniu, były za wysokie i kolidowały z montażem głównego radiatora, a poza tym bardzo prosty montaż, po raz kolejny AC się sprawdził. Aha no i cisza jak makiem zasiał:)
  Polecam:)

  21 Marzec 2012 · Ocena: 6

  Bolek · Hehehe, system chyba droższy teraz od samych kart. A karty w SLI były świetne, nawet teraz daja rade ciągnać BF3 na ful detalach tyle że wiadomo bez nowych efektów DX11, różnice mozna zobaczyć na jednym kompie pusscic SLI260 a na drugim SLI 560 Hawk

  20 Lipiec 2012 · Ocena: 5

  Jarek · Witam czy te chłodzenie można zamontować do GTX 650?

  15 Kwiecień 2013 · Ocena: 5

  Kwadratowysmok · @Jarek
  raczej nie 650 jest stosunkowo krótka z procem blisko śledzi, ja długo szukałem chłodzenia do swojego GTX460 (DVI na obu śledziach) i większość nie pasowałoby z powodu niereferencyjności płytki
  na stronie arctica można znaleźć dokument do przymiarki, po wybraniu danego chłodzenia wchodzimy w support i na dole powinno być Height Restriction Drawing w pdfie, drukujemy w skali 1:1 i możemy sprawdzić czy wejdzie nam na kartę, wszystkie odległości i rozstaw śrub
  najprawdopodobniej będzie ci pasował Accelero Mono Plus, takiego też mam i jadę swojego 460 na 920/2050, podczas furmarka max to 65C

  15 Kwiecień 2013 · Ocena: 6

  Tost · Witam, jestem zmuszony kupić nowe chłodzenie do karty czy to będzie pasować do r9 280x?

  2 Czerwiec 2016 · Ocena: 6

  Marcin Chrobak · Lista kompatybilności podana jest w opisie produktu. GTX Pro jest przeznaczony pod karty nVidia GTX. Pod R9-280X pasuje tylko: "Arctic Accelero Xtreme IV 280(X)".

  3 Czerwiec 2016 · Ocena: 6

  Wstecz Góra Strony

  Copyright © 2002-2023 by ProLine. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Cechy produktu 3t Accelero 40 Team

  Bezpośredni link do pobrania Cechy produktu 3t Accelero 40 Team

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Cechy produktu 3t Accelero 40 Team